Merak Ettikleriniz

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSU, ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞİ OLAN, BAKANLIK ONAYLI BİR İNGİLİZCE PROGRAMI SUNUYOR MU?

Türkiye’de sadece Markalar Birliği Amerikan Kültür® Eğitim Kurumları’na bağlı A.K. (Amerikan Kültür®) ve A.C.A. (American Cultural Association) Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı Avrupa Dil Pasaportu eğitimi vermeye yetkilidir. Ülkemizde birçok yabancı dil kursu Milli Eğitim Bakanlığı’na verdiği programdan farklı onaysız program uygulamaktadır. 25.01.2013 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’ndan aldığımız onay numarası 61993’dür.

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSU,İSTERSENİZ SİZİ YASAL İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ STATÜSÜNE KAVUŞTURABİLİYOR MU?

Sadece Markalar Birliğine bağlı, A.K. (Amerikan Kültür®) ve A.C.A. (American Cultural Association) Eğitim Kurumları ülkemizde Tesol belgesi verebilmektedir. Bu programla B2 kurunu bitiren öğrencilerimiz dilerlerse Tesol programını tamamlayarak Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel öğretim kurumlarında (anaokulu, kolej ve dil kursu) ya da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı özel kurumlarda (kreş, gündüz bakım evi, çocuk kulübü) yasal onaylı İngilizce usta öğreticiliği yapabilirler.

Öğrencilerimiz dilerlerse üniversitede hangi bölümde olurlarsa olsunlar, bölüm fark etmeksizin Tesol programını tamamlayarak İngilizce eğitmenliği mesleğinde Türkiye çapında ve dünyadaki 103 ayrı ülkede görev yapabilirler.

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSU, DİLERSENİZ SİZE ULUSLARARASI GEÇERLİ AÇIKÖĞRETİM İNGİLTERE ORTAOKUL VEYA LİSE DİPLOMASI VERİYOR MU?

İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’nın birçok ülkesinde ortaokul ve lise düzeyinde en popüler eğitim sistemleri arasında gösterilen Homeschooling; Fransa, İngiltere, Kanada ve Yeni Zelanda’dan sonra şimdi de Türkiye’de, Amerikan Kültür® Eğitim Kurumları’nda!

Amerikan Kültür® Homeschooling öğrencileri ortaokul eğitimi sonunda yurt dışında bulunan liselere, lise eğitimi sonunda ise yurt dışında bulunan üniversitelere sınavsız başvuru hakkına sahip olurlar. Bu sayede yurt dışında eğitimlerini sürdürebilirler. Ülkemizdeki lise ve ortaokul öğrencileri Homeschooling programı ile matematik ve fen fark derslerini Amerikan Kültür’e bağlı eğitim kurumlarında kolaylıkla alabiliyorlar. Bu sayede ülkemizdeki yasal lise diplomalarının yanında uluslararası geçerli 2. bir diploma alarak İngiltere ve Amerika’da yaşayan çocuklarla, üniversite başvurularında aynı haklara kavuşuyorlar. Konu hakkında ayrıntılı bilgiyi kursumuzun eğitim danışmanlarından alabilirsiniz.

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSU,MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI SERTİFİKA İLE SİZLERİ MESLEK SAHİBİ YAPABİLİYOR MU?

Amerikan Kültür® Yabancı Dil Kursları, almış olduğunuz dil eğitiminin yanında uzaktan eğitim metodu ile Milli Eğitim Bakanlığı onaylı 6 adet sertifika programını hizmetinize sunarak sizleri iş sahibi yapar. Bu programlar;

  • Aile Danışmanlığı
  • Emlak Danışmanlığı ve Brokerliği
  • Girişimcilik
  • Dış Ticaret Uzmanlığı
  • İşitme Engelliler İçin Tercümanlık
  • Sosyal Medya Uzmanlığı Ve Bilgisayar İşletmeliğidir.

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSU GELECEĞİN MESLEĞİNE İLK ADIM OLAN KODLAMA EĞİTİMİNİ VERİYOR MU?

Kodlama eğitimi çocuklar için diğer alanlarda da başarıyı getirmektedir. Programlama eğitimi; matematik, okuma-yazma ve fen gibi farklı alanlardaki öğrenme becerilerini desteklemektedir. Unutulmamalıdır ki, dijital çağda iyi bir meslek sahibi olmak için yazılım bilmek çok önemlidir. Amerikan Kültür® Eğitim Kurumları’nda da bu eğitim verilebilmektedir. (Temsilcilik bazında farklılık gösterebilir.)

Kodlama eğitimi bugün Türkiye’de ve dünyada sadece çok pahalı özel okullarda verilen geleceğin dünyasına yönetici ve programcı yetiştiren çok özel bir eğitimdir. Erken yaşta bu eğitimi almak çocuklarımızın geleceği açısından inanılmaz önemlidir. Dünyanın en başarılı ve zengin insanları kodlama konusunda uzmanlaşmış kişilerdir.

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSU, eğer 25 yaş üzerindeyseniz, size günlük hayatın kolay İngilizcesini 1 ayda öğretiyor mu?

Ders saatlerini ve günlerini kendinizin belirlediği bu özel derslerde, 24 derslik paketler halinde deneyimli eğitmenlerimizden birebir olarak özel ders alabilir ve 48 derste bir kur bitirebilirsiniz. Hem zamandan tasarruf edersiniz hem de kendinize özel, ihtiyaçlarınıza yönelik, hedeflerinize daha hızlı ulaşabileceğiniz bir eğitim alırsınız.

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSU,MESLEĞİNİZE ÖZEL YABANCI DİL EĞİTİMİ VERİYOR MU ?

Amerikan Kültür® Yabancı Dil Kursu olarak Turizm İngilizcesinden Sağlık İngilizcesine, Hukuk İngilizcesinden Mühendislik İngilizcesine kadar çok geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz. Amacımız kişilerin bulundukları sektörde kendi mesleklerine yönelik özel İngilizce kitapları ile eğitim almasıdır.

Banka, Turizm, Finans, Bilgi Teknolojisi, Teknik İngilizce, Hukuk, Tıp vs.

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSU, ÖZEL DERS İLE SİZLERİ, GİRECEĞİNİZ YABANCI DİL SINAVLARINA HAZIRLIYOR MU?

YDS, TOEFL, TOEIC, IELTS, BULATS, PROFICIENCY vb. sınavlara yönelik çalışmaların yapıldığı özel programlardır. ESP (English for Specific Purposes) konusunda deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından sınav tekniklerinin üzerinde durulduğu ve odaklanılması gereken konuların ele alındığı derslerdir. Özel durumlar dışında birebir ders olarak verilmektedir.

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSU, TÜKETİCİ HAKLARINA SAYGILI MI, EĞİTİM GARANTİSİ VERİYOR MU?

Türkiye’de sadece Markalar Birliği Amerikan Kültür® Eğitim Kurumları’na bağlı A.K. (Amerikan Kültür®) ve A.C.A. (American Cultural Association) eğitim kurumları tüketici haklarına saygılı, yüksek kalitede vermiş olduğu eğitimler sayesinde;

  • 2011 yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü,
  • 2010-2011-2012 yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini,
  • 2015 yılı 4. Dünya Kalite Zirvesinde 2015 yılının En Kaliteli Eğitim Kurumu ödülünü almaya hak kazanmıştır.
×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?