Almanca Kursu

Almanca eğitimleri Hafta içi, hafta sonu, sabah ve akşam, öğrencilerin istediği saatlere özel olarak eğitim programı hazırlanmaktadır.

Almanca Kursu, özel ders olarak verilmektedir.

Amerikan Kültür Almanca Kursu, modern yöntemler ile öğrencilerin gelişimleri takip edilerek, eksiklikler hızlı bir şekilde giderilerek öğrencilerin Almanca yetkinliğini en üst seviyelere çıkartmaktadır.

Ayrıca Almanya’da yaşamak isteyenler için Aile Birleşimi Sınavına özel eğitim verilmektedir. Almanya’da yaşamak isteyenler belirli seviyede Almanca konuşabildiğini belgelemesi gerekmektedir.

Almanca Yabancı Dil Eğitimlerinde 6 Seviye bulunmaktadır.

A1-A2, B1-B2, C1-C2

A1-A2 Başlangıç seviyesi, B1-B2 Orta seviye, C1-C2 İleri seviye olarak kabul edilir.

Almanca Eğitimine başlamadan önce Almanca Kursu online ve ücretsiz seviye tespit sınavı’na girerek seviyeniz belirlenir. Seviye tespit sınavımızı çok kısa sürede bitirdikten sonra seviyenize uygun bir eğitim programı planlanır.

Almanca kursu eğitim programınızda seviyenize göre alacağınız kur sayısında ders saatleriniz belirlenecektir. 1 Kur genelde 80 dersten  oluşmaktadır. 1 Kur Almanca Eğitimi ortalama 2 ay sürmektedir.

Aldığınız eğitim süresince ücretsiz aktiveler ve birçok Amerikan Kültür kaynağından ücretsiz faydalanacaksınız.

Amerikan Kültür olarak tüm eğitimlerimizde programlarımıza uyan öğrencilerimize öğrenme garantisi sunmaktayız.

Almanca Avrupa Birliği ülkelerinde ingilizceden sonra en çok konuşulan yabancı dil olarak bilinmektedir. Almanca, dünyada 100 milyondan fazla kişinin konuştuğu bir dil. Ayrıca sanayisi ve çalışma olanakları gelişmiş bir ülkedir. Herşeyden önemlisi bir lisan bir insan sözüyle yola çıkarak dünyada en çok konuşulan dillerden biri olan almanca ile kendinizi dünyaya açabilirsiniz.

Amerikan Kültür Almanca programına katılan öğrencilerimiz Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldığını kanıtlar belgeye sahip olurlar.

Ön Kayıt Formu

Ön Kayıt formunu dolduran herkese %10 İndirim!

    Hemen Ara
    WhatsApp Hattı